Svenska Friidrottsförbundet
Svenska Friidrottsförbundet

Huddinge AIS Friidrott

Huddinge AIS friidrott


Index

Inbjudan (pdf)

PM (pdf)

Anmälnings-blankett (pdf)

Tidsprogram

Anmälda deltagare

Resultat

Startsidan

Resultat - Huddingeolympiaden 2005
   
P6
60 M FÖRSÖK 01 1 Daniel de Freitas 92 Hörningsnäs 6 GL 8.92 F 2 Erik Silvén Möller 92 Hörningsnäs 6 GL 9.12 F 3 Robert Berglund 92 Källbrink 6 B 9.34 4 Robin Stjärne 92 Källbrink 6 C 9.75 5 Tommy Eriksson 92 Hörningsnäs 6 GL 10.16 6 Niklas Pettersson 92 Hörningsnäs 6 GL 11.35 7 Jonatan Holmberg 92 Hörningsnäs 6 GL 11.78 FÖRSÖK 02 1 John Ivedin 92 Solfagra 6 B 9.05 F 2 Christoffer Stagnell 92 Solfagra 6 B 9.32 3 Marcus Olsson 92 Solfagra 6 B 9.66 4 Karim Abisman 92 Solfagra 6 B 9.79 5 Andreas Runmon 92 Solfagra 6 B 9.86 6 Oskar Jonsson 92 Solfagra 6 B 9.89 7 Max Känngård 92 Snättringe 6 B 9.92 8 Max Lindqvist 92 Solfagra 6 B 10.18 FÖRSÖK 03 1 Jesper Hjälm 92 Solfagra 6 C 8.60 F 2 Erik Odmar 92 Solfagra 6 C 8.77 F 3 Olle Nyrén 92 Solfagra 6 C 9.39 4 Mathias Kuivalainen 92 Solfagra 6 C 9.67 5 Alexander Westerlund 92 Utsälje 6 A 10.19 FÖRSÖK 04 1 Daniel Zahari Grähs 92 Ängsnäs 6 RY 8.52 F 2 Jacob Lindmark 92 Utsälje 6 C 9.41 3 Jim Eklund 92 Ängsnäs 6 RY 10.12 4 Andreas Hultin 92 Utsälje 6 A 10.52 5 Anthony Fiori 92 Utsälje 6 C 11.35 6 Daniel Callmar 92 Ängsnäs 6 RY 11.51 FÖRSÖK 05 1 Kevin Shaw 92 Segeltorp 6 C 9.37 2 Patric Gustafsson 92 Segeltorp 6 C 9.66 3 Filip Björkander 92 Segeltorp 6 C 9.93 4 Simon Freedman 92 Ängsnäs 6 RY 10.05 5 Per Landberg 92 Ängsnäs 6 RY 10.11 6 Anton Grillhammar 92 Segeltorp 6 C 10.42 7 Oscar Oqvist 92 Segeltorp 6 C 11.00 FÖRSÖK 06 1 Stefanos Vagelopaulos 92 Segeltorp 6 C 9.07 F 2 Pontus Röstlund 92 Segeltorp 6 C 9.10 F 3 Christer Eriksson 92 Hörningsnäs 6 GL 9.98 4 Per Bryngelson 92 Segeltorp 6 C 10.88 FINAL 2005-05-22 1 Daniel Zahari Grähs 92 Ängsnäs 6 RY 8.41 2 Jesper Hjälm 92 Solfagra 6 C 8.51 3 Erik Odmar 92 Solfagra 6 C 8.70 4 Stefanos Vagelopaulos 92 Segeltorp 6 C 8.89 5 Daniel de Freitas 92 Hörningsnäs 6 GL 8.95 6 Pontus Röstlund 92 Segeltorp 6 C 9.04 7 Erik Silvén Möller 92 Hörningsnäs 6 GL 9.07 8 John Ivedin 92 Solfagra 6 B 9.07
P6
HÖJDHOPP 2005-05-22 1 Anton Nilsson 92 Solfagra 6 D 145 2 Martin Lundström 92 Solfagra 6 B 140 3 Jimmy Fjällid 92 Solfagra 6 C 135 4 Robert Berglund 92 Källbrink 6 B 125 5 Robin Stjärne 92 Källbrink 6 C 125 6 Simon Freedman 92 Ängsnäs 6 RY 125 7 Simon Hiljegren 92 Källbrink 6 C 120 8 Max Känngård 92 Snättringe 6 B 115 9 Robin Lundberg 92 Utsälje 6 A 110 9 Per Andersson Mörtzell 92 Ängsnäs 6 RY 110 9 Per Bryngelson 92 Segeltorp 6 C 110 12 Andreas Åslund 92 Hörningsnäs 6 GL 110 13 Johan Fahlström 92 Solfagra 6 C 110 14 Kaibin Abdul Karim 92 Hörningsnäs 6 GL 100 14 Joakim Franzén 92 Solfagra 6 C 100 14 Olle Nyrén 92 Solfagra 6 C 100 14 Fredrik Horseholm 92 Solfagra 6 C 100 14 Oscar Oqvist 92 Segeltorp 6 C 100 19 Niklas Johansson 92 Solfagra 6 C 100 19 Emil Ekberg 92 Utsälje 6 C 100 Thomas Wåhlstedt 92 Källbrink 6 B Ej res. Michael Bååth 92 Utsälje 6 C Ej res.
P6
BOLL 2005-05-22 1 Henrik Höglund 92 Solfagra 6 B 4024 2 Oskar Jonsson 92 Solfagra 6 B 3866 3 Martin Evertsson 92 Solfagra 6 B 3828 4 Pontus Röstlund 92 Segeltorp 6 C 3694 5 Andreas Runmon 92 Solfagra 6 B 3687 6 Tommy Eriksson 92 Hörningsnäs 6 GL 3642 7 Daniel de Freitas 92 Hörningsnäs 6 GL 3631 8 Max Lindqvist 92 Solfagra 6 B 3610 9 Victor Rajala 92 Källbrink 6 C 3550 10 Jocke Bergensand 92 Segeltorp 6 C 3457 11 Andreas Åslund 92 Hörningsnäs 6 GL 3410 12 Per Landberg 92 Ängsnäs 6 RY 3359 13 Stefanos Vagelopaulos 92 Segeltorp 6 C 3299 14 Per Andersson Mörtzell 92 Ängsnäs 6 RY 3276 15 John Ahlgren 92 Källbrink 6 B 3260 16 Martin Elseus 92 Solfagra 6 C 3241 17 Mathias Kuivalainen 92 Solfagra 6 C 3206 18 Andreas Hultin 92 Utsälje 6 A 3204 19 Jesper Hjälm 92 Solfagra 6 C 3176 20 Christer Eriksson 92 Hörningsnäs 6 GL 3156 21 Jacob Lindmark 92 Utsälje 6 C 3105 22 Karim Abisman 92 Solfagra 6 B 3097 23 Johan Fahlström 92 Solfagra 6 C 3091 24 Daniel Zahari Grähs 92 Ängsnäs 6 RY 3075 25 Marcus Olsson 92 Solfagra 6 B 3037 26 Kevin Shaw 92 Segeltorp 6 C 3028 27 Emil Ekberg 92 Utsälje 6 C 2976 28 Jim Eklund 92 Ängsnäs 6 RY 2870 29 Erik Silvén Möller 92 Hörningsnäs 6 GL 2792 30 Kaibin Abdul Karim 92 Hörningsnäs 6 GL 2789 31 Patric Gustafsson 92 Segeltorp 6 C 2751 32 Mattias Thorsén 92 Segeltorp 6 C 2688 33 Filip Björkander 92 Segeltorp 6 C 2659 34 Anton Grillhammar 92 Segeltorp 6 C 2628 35 Jonatan Holmberg 92 Hörningsnäs 6 GL 2611 36 Thomas Wåhlstedt 92 Källbrink 6 B 2600 37 Anthony Fiori 92 Utsälje 6 C 2494 38 Daniel Callmar 92 Ängsnäs 6 RY 2437 39 Jimmy Fjällid 92 Solfagra 6 C 2311 40 Erik Odmar 92 Solfagra 6 C 2297 41 Robin Lundberg 92 Utsälje 6 A 2274 42 Niklas Pettersson 92 Hörningsnäs 6 GL 2030 43 Joakim Franzén 92 Solfagra 6 C 1967 44 Fredrik Horseholm 92 Solfagra 6 C 1785 45 Niklas Johansson 92 Solfagra 6 C 1593
P5
60 M FÖRSÖK 01 1 Daniel Håkansson 93 Balingsnäs 5:1 9.25 F 2 Lukas Andersson 93 Kungsklippan 5 B 9.40 F 3 Oskar Brunqvist 93 Balingsnäs 5:1 9.72 4 Dennis Simixis 93 Balingsnäs 5:1 9.77 5 Hampus Blomberg 93 Kungsklippan 5 B 9.79 6 Jasdeep Dhanoa 93 Kungsklippan 5 B 10.65 7 Niclas Gustavsson 93 Kungsklippan 5 B 10.66 FÖRSÖK 10 1 Jimmy Åkerblom 93 Solfagra 5 B 9.33 F 2 Daniel Millevik 93 Solfagra 5 B 10.12 3 Sebastian Nordli 93 Solfagra 5 B 10.21 4 Christopher Smith 93 Solfagra 5 B 10.36 5 Karl Sundblom 93 Solfagra 5 C 10.37 6 Philip Model 93 Solfagra 5 C 10.47 FÖRSÖK 11 1 Anton Johansson 93 Solfagra 5 C 9.84 2 Pär Nyrén 93 Solfagra 5 C 9.96 3 Jimmy Lindqvist 93 Solfagra 5 C 10.04 4 Tony Drott 93 Solfagra 5 C 10.12 5 Jesper Portnoff 93 Solfagra 5 C 10.12 6 Alexander Lindroos 93 Solfagra 5 C 10.29 7 Kristoffer Holm 93 Solfagra 5 C 10.87 8 Noah Andersson Bergström 93 Solfagra 5 C Tid saknas FÖRSÖK 12 Niclas Purontaka 93 Stensängen 5 1 Dennis Karlsson 93 Tomtberga 5 A 9.43 F 2 Fabian Mendoza 93 Tomtberga 5 A 9.91 3 Johan Kulin 93 Stensängen 5 9.98 4 Daniel Weiderstål 93 Solfagra 5 C 10.00 5 Peter Bergman 93 Tomtberga 5 A 10.11 6 Andreas Jakobsson 93 Solfagra 5 A 10.63 7 Johan Olsson 93 Solfagra 5 C 11.35 FÖRSÖK 13 1 Robin Nordkvist 93 Utsälje 5 A 9.11 F 2 Mathias Pettersson 93 Utsälje 5 A 9.17 F 3 Lars Thulin 93 Tomtberga 5 A 9.82 4 Douglas Wentzel 93 Utsälje 5 A 10.04 5 David Hedqvist 93 Utsälje 5 A 10.22 6 Patryk Onoszko 93 Tomtberga 5 A 10.34 7 Martin Orsbo 93 Utsälje 5 A 10.35 8 Henrik Wahlberg 93 Utsälje 5 A 10.54 FÖRSÖK 14 1 Tom Sundin 93 Utsälje 5 B 9.92 2 Marcus Cuccarano 93 Utsälje 5 B 10.15 3 Kim Gustavsson 93 Utsälje 5 B 10.23 4 Rasmus Bolander 93 Utsälje 5 B 10.48 5 Kristoffer Sliwinski 93 Utsälje 5 A 10.50 6 Morgan Hassel 93 Utsälje 5 B 10.51 7 Henrik Arvidsson 93 Utsälje 5 B 10.87 8 Wiktor Brandell 93 Utsälje 5 B 11.15 FÖRSÖK 15 1 Mattias Svensson 93 Utsälje 5 B 9.51 2 Johannes Lidmo 93 Ängsnäs 5 PE 9.69 3 Robin Goussis Hallberg 93 Ängsnäs 5 PE 9.81 4 Tiemo Schramm 93 Ängsnäs 5 PE 9.85 5 Gustav Stålstierna 93 Utsälje 5 B 9.96 6 Mikael Forslund 93 Ängsnäs 5 PE 10.20 7 Buster Angebrant 93 Ängsnäs 5 PE 10.71 FÖRSÖK 02 1 Rasmus Hasze 93 Källbrink 5 B 9.41 F 2 Daniel Kraft 93 Kungsklippan 5 B 9.45 3 Simon Strand 93 Kungsklippan 5 B 9.54 4 Chia Jamal 93 Källbrink 5 B 10.04 5 Calle Hurtig 93 Kungsklippan 5 B 10.23 6 Jonatan Sagner 93 Kungsklippan 5 B 10.54 7 Daniel Strömblad 93 Källbrink 5 B 14.81 FÖRSÖK 03 1 Fredrik Westin 93 Källbrink 5 C 9.51 2 Fredrik Åberg 93 Källbrink 5 C 9.79 3 Johan Gull 93 Segeltorp 5 B 9.80 4 Adam Hauser 93 Källbrink 5 C 10.40 5 Viktor Johnson 93 Källbrink 5 B 10.69 6 Adam Netscher 93 Källbrink 5 C 10.69 FÖRSÖK 04 1 Oskar Yap 93 Segeltorp 5 C 9.86 2 Samuel Lindblad 93 Segeltorp 5 B 10.00 3 Filip Martinsson 93 Segeltorp 5 C 10.13 4 Daniel Lundgren Åslin 93 Segeltorp 5 C 10.39 5 Oskar Lundqvist 93 Segeltorp 5 C 11.08 6 Jim Cornelius 93 Segeltorp 5 C 11.26 7 Marcus Fabricius 93 Segeltorp 5 C 11.34 FÖRSÖK 05 1 Johan Husman 93 Segeltorp 5 C 10.08 2 Anton Jansson Holgersson 93 Segeltorp 5 C 10.15 3 Linus Rubio 93 Segeltorp 5 M 10.30 4 Tony Wallin 93 Segeltorp 5 M 10.33 5 Jakob Thörselius 93 Segeltorp 5 C 10.60 FÖRSÖK 06 1 Erik Landgren 93 Segeltorp 5 M 9.68 2 Kenny Bleckert 93 Skogås 5 B 9.91 3 Keivan Azarbar 93 Skogås 5 B 9.97 4 Gabriel Torres 93 Skogås 5 B 10.11 5 Robin Pettersson 93 Skogås 5 B 10.55 6 Aram Magid 93 Skogås 5 B 11.41 FÖRSÖK 07 1 Johan Larsson 93 Snättringe 5 A 9.61 2 Gustav Agestam 93 Snättringe 5 B 9.84 3 Patrik Undin 93 Snättringe 5 A 10.17 4 Johan Taliercic 93 Snättringe 5 A 10.47 5 Georg Svedling 93 Snättringe 5 B 10.77 6 Tim Ellsén 93 Snättringe 5 A 11.51 FÖRSÖK 08 1 Rasmus Spliehs Offnegård 93 Snättringe 5 C 9.35 F 2 David Rosing 93 Snättringe 5 C 9.50 3 Sebastian Holmquist 93 Snättringe 5 C 9.53 4 Gustav Björklund 93 Snättringe 5 C 9.58 5 Fredrik Tiilama 93 Snättringe 5 B 10.31 6 Alexander Lägermark 93 Snättringe 5 C 10.41 7 Robin Hjelm 93 Snättringe 5 B 10.42 FÖRSÖK 09 1 Richard Konradsson 93 Solfagra 5 A 9.53 2 Emil Smith 93 Solfagra 5 A 10.10 3 Kristoffer Segersten 93 Solfagra 5 A 10.32 4 Rickard Nilsson 93 Solfagra 5 A 10.39 5 Wilhelm Gröndal 93 Solfagra 5 A 10.44 6 Victor Varadi 93 Solfagra 5 A 11.55 7 Charbel Chamoun 93 Solfagra 5 A 11.70 FINAL 2005-05-22 1 Lukas Andersson 93 Kungsklippan 5 B 9.13 2 Robin Nordkvist 93 Utsälje 5 A 9.16 3 Daniel Håkansson 93 Balingsnäs 5:1 9.17 4 Jimmy Åkerblom 93 Solfagra 5 B 9.19 5 Mathias Pettersson 93 Utsälje 5 A 9.19 6 Rasmus Spliehs Offnegård 93 Snättringe 5 C 9.34 7 Rasmus Hasze 93 Källbrink 5 B 9.40 8 Dennis Karlsson 93 Tomtberga 5 A 9.55
P5
LÄNGDHOPP 2005-05-22 1 Mathias Pettersson 93 Utsälje 5 A 401 2 David Rosing 93 Snättringe 5 C 400 3 Daniel Håkansson 93 Balingsnäs 5:1 396 4 Viktor Björnberg 93 Solfagra 5 B 393 5 Alexander Björnberg 93 Solfagra 5 B 381 6 Fredrik Westin 93 Källbrink 5 C 379 374 7 Oskar Brunqvist 93 Balingsnäs 5:1 379 364 8 Daniel Strömblad 93 Källbrink 5 B 376 9 Gustav Björklund 93 Snättringe 5 C 375 10 Jimmy Åkerblom 93 Solfagra 5 B 372 11 Dennis Simixis 93 Balingsnäs 5:1 371 12 Karl Sundblom 93 Solfagra 5 C 370 13 Johan Kulin 93 Stensängen 5 368 14 Johannes Lidmo 93 Ängsnäs 5 PE 367 15 Mattias Sannemo 93 Solfagra 5 A 366 16 Christopher Smith 93 Solfagra 5 B 365 17 Adam Hauser 93 Källbrink 5 C 364 18 Simon Strand 93 Kungsklippan 5 B 363 19 Alex Sörman 93 Källbrink 5 B 361 20 Adam Hjelm 93 Kungsklippan 5 B 357 20 David Karlsson 93 Källbrink 5 B 357 20 Erik Landgren 93 Segeltorp 5 M 357 23 Tommy Hellgren 93 Snättringe 5 C 353 23 Douglas Wentzel 93 Utsälje 5 A 353 25 Rasmus Lindqall 93 Solfagra 5 C 352 25 Fredrik Blidborg 93 Solfagra 5 C 352 25 Daniel Weiderstål 93 Solfagra 5 C 352 28 Fredrik Åberg 93 Källbrink 5 C 350 28 Pär Nyrén 93 Solfagra 5 C 350 30 Martin Orsbo 93 Utsälje 5 A 349 31 Daniel Kraft 93 Kungsklippan 5 B 348 32 Oskar Lundqvist 93 Segeltorp 5 C 346 33 Sebastian Holmquist 93 Snättringe 5 C 345 33 Daniel Millevik 93 Solfagra 5 B 345 35 Viktor Johnson 93 Källbrink 5 B 344 35 Sven Lundqvist 93 Snättringe 5 B 344 37 David Hedqvist 93 Utsälje 5 A 343 38 Wilhelm Gröndal 93 Solfagra 5 A 342 39 Richard Konradsson 93 Solfagra 5 A 340 39 Oliver Forsberg 93 Solfagra 5 A 340 41 Kim Gustavsson 93 Utsälje 5 B 339 42 Rasmus Bolander 93 Utsälje 5 B 338 42 Tobias Wrangbert 93 Utsälje 5 B 338 44 Sebastian Nordli 93 Solfagra 5 B 336 45 Gustav Agestam 93 Snättringe 5 B 335 45 Anton Johansson 93 Solfagra 5 C 335 47 Kristoffer Sliwinski 93 Utsälje 5 A 334 48 Robin Pettersson 93 Skogås 5 B 333 49 Nicklas Lindblom 93 Solfagra 5 B 331 50 Georg Svedling 93 Snättringe 5 B 328 51 Anton Jansson Holgersson 93 Segeltorp 5 C 327 51 Robert Höglund 93 Solfagra 5 C 327 51 Mikael Forslund 93 Ängsnäs 5 PE 327 54 Tony Wallin 93 Segeltorp 5 M 325 54 Morgan Hassel 93 Utsälje 5 B 325 56 Daniel Lundgren Åslin 93 Segeltorp 5 C 323 57 Kristoffer Holm 93 Solfagra 5 C 320 58 Victor Varadi 93 Solfagra 5 A 319 59 Philip Olsson 93 Solfagra 5 C 318 60 Kristoffer Hagberg 93 Segeltorp 5 C 317 61 Philip Model 93 Solfagra 5 C 316 61 Tony Drott 93 Solfagra 5 C 316 63 Chia Jamal 93 Källbrink 5 B 315 63 Robin Hjelm 93 Snättringe 5 B 315 63 Niklas Bergquist 93 Solfagra 5 B 315 66 Keivan Azarbar 93 Skogås 5 B 313 67 Patryk Onoszko 93 Tomtberga 5 A 310 68 Rickard Nilsson 93 Solfagra 5 A 309 69 Fredrik Lettosunti 93 Solfagra 5 B 306 70 Henrik Smith 93 Solfagra 5 A 305 71 Fabian Mendoza 93 Tomtberga 5 A 304 72 Adam Netscher 93 Källbrink 5 C 303 73 Sonny Severin 93 Källbrink 5 B 301 74 Marlo Galanis 93 Segeltorp 5 B 300 75 Calle Hurtig 93 Kungsklippan 5 B 299 75 Martin Edvardsen 93 Snättringe 5 B 299 75 Emil Smith 93 Solfagra 5 A 299 75 Peter Bergman 93 Tomtberga 5 A 299 79 Johan Taliercic 93 Snättringe 5 A 298 80 Ludvig Morberg 93 Segeltorp 5 B 297 81 Daniel Stjärnström 93 Balingsnäs 5:1 296 81 Teo Argulander 93 Segeltorp 5 B 296 81 Marcus Fabricius 93 Segeltorp 5 C 296 84 Baltzar Angebrant 93 Kungsklippan 5 B 292 84 Erik Hedenstedt 93 Solfagra 5 C 292 86 Lukas Andersson 93 Kungsklippan 5 B 291 86 Alexander Lägermark 93 Snättringe 5 C 291 88 Michael Hertzberg 93 Solfagra 5 B 290 88 Jakob Danielsson 93 Solfagra 5 C 290 90 Patrik Alfström 93 Kungsklippan 5 B 287 90 Alexander Ahola 93 Solfagra 5 B 287 92 Jimmy Pettersson 93 Tomtberga 5 A 283 93 Robin Araga Eriksson 93 Tomtberga 5 A 282 93 Dennis Åhlander 93 Utsälje 5 A 282 95 Jonatan Sagner 93 Kungsklippan 5 B 281 96 Filip Martinsson 93 Segeltorp 5 C 279 97 Arman Asadi 93 Skogås 5 B 277 98 Jasdeep Dhanoa 93 Kungsklippan 5 B 273 99 Pontus Bäckman 93 Solfagra 5 A 265 00 André Andersson 93 Skogås 5 B 261 00 Alexander Friman 93 Solfagra 5 B 261 02 Robin Werkander 93 Solfagra 5 B 256 03 Erik Planemo 93 Tomtberga 5 A 251 04 Sebastian Chen 93 Skogås 5 B 250 05 Daniel Persson 93 Utsälje 5 A 247 06 Behrang Khakoei 93 Solfagra 5 C 244 07 Andreas Jakobsson 93 Solfagra 5 A 243 08 Tim Ellsén 93 Snättringe 5 A 239 09 Kristoffer Segersten 93 Solfagra 5 A 220 10 Atilla Uzel 93 Skogås 5 B 179 Alexander Lindroos 93 Solfagra 5 C Ej res.
P5
KULA 2005-05-22 1 Philip Olsson 93 Solfagra 5 C 798 2 Robin Nordkvist 93 Utsälje 5 A 795 3 Arman Asadi 93 Skogås 5 B 783 4 Dennis Karlsson 93 Tomtberga 5 A 774 5 Alexander Björnberg 93 Solfagra 5 B 757 6 Rasmus Spliehs Offnegård 93 Snättringe 5 C 725 7 Rasmus Hasze 93 Källbrink 5 B 723 8 Jesper Portnoff 93 Solfagra 5 C 702 8 Tiemo Schramm 93 Ängsnäs 5 PE 702 10 Viktor Björnberg 93 Solfagra 5 B 700 11 Fredrik Blidborg 93 Solfagra 5 C 699 12 Sonny Severin 93 Källbrink 5 B 696 13 Henrik Johansson 93 Segeltorp 5 C 694 14 Mattias Sannemo 93 Solfagra 5 A 687 15 David Karlsson 93 Källbrink 5 B 673 16 Adam Hjelm 93 Kungsklippan 5 B 672 17 Marlo Galanis 93 Segeltorp 5 B 669 18 Christopher Ripén 93 Källbrink 5 C 662 19 Johan Gull 93 Segeltorp 5 B 660 20 Martin Edvardsen 93 Snättringe 5 B 648 21 Jim Cornelius 93 Segeltorp 5 C 643 22 Lars Thulin 93 Tomtberga 5 A 641 23 Alex Sörman 93 Källbrink 5 B 635 24 Daniel Persson 93 Utsälje 5 A 630 25 Tom Sundin 93 Utsälje 5 B 629 26 Wiktor Brandell 93 Utsälje 5 B 621 27 Sven Lundqvist 93 Snättringe 5 B 618 28 Teo Argulander 93 Segeltorp 5 B 617 29 Alexander Friman 93 Solfagra 5 B 616 29 Jakob Danielsson 93 Solfagra 5 C 616 31 Sebastian Chen 93 Skogås 5 B 609 32 Ludvig Morberg 93 Segeltorp 5 B 600 32 Nicklas Lindblom 93 Solfagra 5 B 600 34 Atilla Uzel 93 Skogås 5 B 598 35 Johan Larsson 93 Snättringe 5 A 597 36 Tommy Hellgren 93 Snättringe 5 C 596 37 Gabriel Torres 93 Skogås 5 B 589 38 Robin Araga Eriksson 93 Tomtberga 5 A 584 39 Niklas Bergquist 93 Solfagra 5 B 582 40 Robin Derneby 93 Utsälje 5 B 581 41 Linus Rubio 93 Segeltorp 5 M 574 42 Oskar Yap 93 Segeltorp 5 C 572 43 Patrik Alfström 93 Kungsklippan 5 B 571 44 Patrik Undin 93 Snättringe 5 A 570 45 Rasmus Lindqall 93 Solfagra 5 C 569 46 André Andersson 93 Skogås 5 B 567 47 Erik Planemo 93 Tomtberga 5 A 563 48 Jakob Thörselius 93 Segeltorp 5 C 561 49 Daniel Stjärnström 93 Balingsnäs 5:1 553 49 Oliver Forsberg 93 Solfagra 5 A 553 51 Robert Höglund 93 Solfagra 5 C 550 51 Henrik Arvidsson 93 Utsälje 5 B 550 53 Marcus Cuccarano 93 Utsälje 5 B 532 54 Fredrik Tiilama 93 Snättringe 5 B 529 55 Henrik Wahlberg 93 Utsälje 5 A 527 56 Samuel Lindblad 93 Segeltorp 5 B 525 57 Tobias Wrangbert 93 Utsälje 5 B 519 58 Hampus Blomberg 93 Kungsklippan 5 B 517 58 Niclas Gustavsson 93 Kungsklippan 5 B 517 60 Johan Olsson 93 Solfagra 5 C 510 61 Henrik Smith 93 Solfagra 5 A 507 62 Fredrik Lettosunti 93 Solfagra 5 B 501 63 Erik Hedenstedt 93 Solfagra 5 C 499 64 Buster Angebrant 93 Ängsnäs 5 PE 497 65 Jimmy Pettersson 93 Tomtberga 5 A 494 66 Marcus Jidell 93 Utsälje 5 B 493 67 Kevin Curylo 93 Segeltorp 5 C 492 67 Kenny Bleckert 93 Skogås 5 B 492 69 Dennis Åhlander 93 Utsälje 5 A 486 70 Johan Husman 93 Segeltorp 5 C 484 71 Aram Magid 93 Skogås 5 B 483 72 Baltzar Angebrant 93 Kungsklippan 5 B 474 73 Pontus Bäckman 93 Solfagra 5 A 473 74 Behrang Khakoei 93 Solfagra 5 C 470 75 Charbel Chamoun 93 Solfagra 5 A 455 76 Michael Hertzberg 93 Solfagra 5 B 443 77 Robin Werkander 93 Solfagra 5 B 442
P4
60 M FÖRSÖK 01 1 Alexander Fors 94 Balingsnäs 4 10.12 2 Pontus Lärka 94 Balingsnäs 4 10.38 3 Henrik Ekenberg 94 Balingsnäs 4 10.44 4 Rasmus Holmgren 94 Balingsnäs 4 10.60 5 Henrik Amrén 94 Balingsnäs 4 11.12 6 Murat Erdal 94 Grindstugan 4 11.25 7 Fredrik Karlsson 94 Balingsnäs 4 11.42 8 Isam Mchater 94 Grindstugan 4 12.40 FÖRSÖK 10 1 Ludvig Edén 94 Snättringe 4 A 9.61 2 Andreas Andreou 94 Snättringe 4 C 9.84 3 Victor Sundbom 94 Segeltorp 4 M 10.08 4 Pontus Bergander 94 Snättringe 4 C 10.47 5 John Nordberg 94 Snättringe 4 C 11.10 6 Fredric Carls 94 Snättringe 4 C 11.57 FÖRSÖK 11 1 Ludvig Nilsson 94 Solfagra 4 C 9.88 2 Tobias Sandberg 94 Solfagra 4 C 10.06 3 Marcus Fornell 94 Solfagra 4 A 10.14 4 Oscar Bokvist 94 Solfagra 4 A 10.45 5 Christian Bager 94 Solfagra 4 C 10.58 6 Rickard Wigren 94 Solfagra 4 A 11.55 7 Toni Ekholm 94 Solfagra 4 A 12.01 FÖRSÖK 12 1 Tom Gårdlund 94 Solfagra 4 C 9.42 F 2 Tim Erlandsson 94 Utsälje 4 B 9.50 F 3 Simon Norberg 94 Trångsund 4 A 9.84 4 Zack Fryckman 94 Trångsund 4 A 10.10 5 Jesper Gröndahl 94 Trångsund 4 A 11.25 6 Anton Lysell 94 Utsälje 4 B 11.25 FÖRSÖK 13 1 Kevin Mahne 94 Ängsnäs 4 LK 9.73 2 Kalle Forslund 94 Utsälje 4 B 9.81 3 Marcus Sonnerlund 94 Utsälje 4 C 10.10 4 Jonathan Gunnarsson 94 Ängsnäs 4 LK 10.64 5 Fredrik Björklund 94 Utsälje 4 C 10.93 6 Simon Eiesluk 94 Utsälje 4 C 11.44 7 Joakim Erikson 94 Utsälje 4 C 12.33 FÖRSÖK 14 1 Joakim Hälleström 94 Ängsnäs 4 LK 9.45 F 2 Gustaf Nilsson 94 Ängsnäs 4 LK 9.76 3 Joakim Persson 94 Ängsnäs 4 LK 10.51 4 Timothy Gustavsson 94 Ängsnäs 4 LK 10.62 5 Joel Nehlmark 94 Ängsnäs 4 LK 10.63 6 Christer Lettosunti 94 Solfagra 4 A 10.78 7 Simon Tegnestrand 94 Ängsnäs 4 LK 11.45 FÖRSÖK 02 1 Alexis Kousis 94 Grindstugan 4 9.08 F 2 Victor Stenberg 94 Juringe 3-4 A 9.78 3 Carl Wikström 94 Juringe 3-4 A 10.39 4 Axel Pahne 94 Juringe 3-4 A 10.70 5 Aras Shatizades 94 Grindstugan 4 10.78 6 Fredrik Stark 94 Juringe 3-4 A 10.36 FÖRSÖK 03 1 Jakob Borssén 94 Juringe Glitter Å 9.46 F 2 Alexander Terzis 94 Kungsklippan 4 A 9.76 3 Hampus Söderberg 94 Juringe Glitter Å 9.85 4 Fredrik Ekholm 94 Juringe Glitter Å 10.00 5 Staffan Sandberg 94 Kungsklippan 4 A 10.46 6 Jonas Hedman Engström 94 Kungsklippan 4 A 10.58 7 Lukas de Dardel 94 Kungsklippan 4 A 10.65 8 Viktor Linder Haleen 94 Kungsklippan 4 A 11.59 FÖRSÖK 04 1 Viktor Huang 94 Kungsklippan 4 B 9.97 2 Niclas Lövgren 94 Kungsklippan 4 B 10.22 3 Fredrik Johansson 94 Kungsklippan 4 B 10.31 4 Mattias Ahola 94 Kungsklippan 4 A 10.49 5 Kasper Tedeby 94 Kungsklippan 4 B 10.88 6 Adam Bernehjält Ögren 94 Kungsklippan 4 B 12.42 7 Johan Wang 94 Kungsklippan 4 A 12.83 FÖRSÖK 05 1 Douglas Sterling Berglun 94 Källbrink 4 C 9.37 F 2 Erik von Schultz 94 Källbrink 4 C 9.72 3 Andreas Enderborg 94 Kungsklippan 4 B 10.05 4 Edwin Hansson 94 Källbrink 4 C 10.07 5 Robert Welander 94 Källbrink 4 B 10.54 6 Niclas Stjärne 94 Källbrink 4 B 10.65 7 Joakim Collin 94 Källbrink 4 C 11.69 FÖRSÖK 06 1 Linus Bueno 94 Segeltorp 4 A 9.95 2 Jesper Häggman 94 Segeltorp 4 A 10.14 3 Berk Özkan 94 Källbrink 4 C 10.50 4 Fredrik Lindemark 94 Källbrink 4 C 10.52 5 Petter Hård 94 Segeltorp 4 A 11.03 6 Erik Lilliequist 94 Segeltorp 4 A 11.41 7 Adam Stjälke 94 Källbrink 4 C 12.32 FÖRSÖK 07 1 Marcus Roos 94 Segeltorp 4 A 9.45 F 2 Charlie Holm Bergstedt 94 Segeltorp 4 A 10.11 3 Niklas Eriksson 94 Segeltorp 4 B 10.54 4 Totte Klingström 94 Segeltorp 4 A 10.65 5 Jerry Fors 94 Segeltorp 4 B 11.25 6 Max Blomberg 94 Segeltorp 4 B 11.49 7 Joel Averbo Berglund 94 Segeltorp 4 B 11.64 FÖRSÖK 08 1 Sebastian Glimtoft 94 Segeltorp 4 B 10.33 2 Jesper Carlsson 94 Segeltorp 4 C 10.45 3 Axel Nordin 94 Segeltorp 4 B 11.04 4 Viktor Rude 94 Segeltorp 4 B 11.07 5 Didrik Österberg 94 Segeltorp 4 C 11.14 6 Toros Hassan 94 Segeltorp 4 B 11.21 7 Marcus Wallin 94 Segeltorp 4 B 11.30 8 Jakob Saliba 94 Segeltorp 4 C 11.42 FÖRSÖK 09 1 Erik Lidin 94 Segeltorp 4 M 9.35 F 2 William Pihl 94 Segeltorp 4 C 10.17 3 Charles Warrener 94 Segeltorp 4 M 10.42 4 Felix Tengblad 94 Segeltorp 4 C 10.56 5 Ellioth Axelsson 94 Segeltorp 4 C 10.98 6 Michel Hedberg 94 Segeltorp 4 M 11.04 7 Jason Galanis 94 Segeltorp 4 C 11.10 FINAL 2005-05-22 1 Alexis Kousis 94 Grindstugan 4 8.99 2 Marcus Roos 94 Segeltorp 4 A 9.25 3 Erik Lidin 94 Segeltorp 4 M 9.29 4 Douglas Sterling Berglun 94 Källbrink 4 C 9.35 5 Jakob Borssén 94 Juringe Glitter Å 9.36 6 Joakim Hälleström 94 Ängsnäs 4 LK 9.39 7 Tom Gårdlund 94 Solfagra 4 C 9.64
P4
LÄNGDHOPP 2005-05-22 1 Jason Galanis 94 Segeltorp 4 C 397 2 Ludvig Edén 94 Snättringe 4 A 392 3 Ludvig Nilsson 94 Solfagra 4 C 385 4 Alexis Kousis 94 Grindstugan 4 383 4 Jesper Pettersson 94 Källbrink 4 B 383 6 Victor Stenberg 94 Juringe 3-4 A 372 7 Douglas Sterling Berglun 94 Källbrink 4 C 371 8 Linus Bueno 94 Segeltorp 4 A 369 9 Fredrik Ekholm 94 Juringe Glitter Å 366 10 Andreas Andreou 94 Snättringe 4 C 364 11 Joakim Hälleström 94 Ängsnäs 4 LK 362 11 Gustaf Nilsson 94 Ängsnäs 4 LK 362 13 Tom Gårdlund 94 Solfagra 4 C 361 14 Michael Rosander 94 Snättringe 4 C 359 15 Alexander Terzis 94 Kungsklippan 4 A 358 16 Simon Lundqvist 94 Solfagra 4 C 352 17 Hampus Söderberg 94 Juringe Glitter Å 349 18 Tobias Sandberg 94 Solfagra 4 C 345 19 Jesper Häggman 94 Segeltorp 4 A 341 20 Tim Erlandsson 94 Utsälje 4 B 340 21 Felix Tengblad 94 Segeltorp 4 C 339 21 Marcus Fornell 94 Solfagra 4 A 339 23 Viktor Huang 94 Kungsklippan 4 B 334 24 Berk Özkan 94 Källbrink 4 C 333 25 Charles Warrener 94 Segeltorp 4 M 332 26 Pontus Bergander 94 Snättringe 4 C 331 27 Andreas Enderborg 94 Kungsklippan 4 B 330 27 Marcus Sonnerlund 94 Utsälje 4 C 330 29 Simon Norberg 94 Trångsund 4 A 328 30 Jesper Carlsson 94 Segeltorp 4 C 327 30 Kalle Forslund 94 Utsälje 4 B 327 32 Totte Klingström 94 Segeltorp 4 A 325 33 William Pihl 94 Segeltorp 4 C 324 34 Sebastian Glimtoft 94 Segeltorp 4 B 323 34 Zack Fryckman 94 Trångsund 4 A 323 36 Charlie Holm Bergstedt 94 Segeltorp 4 A 320 36 Charlie Jiverud 94 Solfagra 4 C 320 38 Henrik Amrén 94 Balingsnäs 4 319 39 Lukas de Dardel 94 Kungsklippan 4 A 318 40 Fredrik Björklund 94 Utsälje 4 C 316 41 Joel Nehlmark 94 Ängsnäs 4 LK 315 42 Kalle Siegfrid 94 Utsälje 4 C 314 43 Lucas Algesjö 94 Balingsnäs 4 312 43 Alexander Karoonen 94 Snättringe 4 C 312 43 Oscar Bokvist 94 Solfagra 4 A 312 46 Erik von Schultz 94 Källbrink 4 C 311 46 Edwin Hansson 94 Källbrink 4 C 311 48 Rasmus Holmgren 94 Balingsnäs 4 310 49 Fredrik Johansson 94 Kungsklippan 4 B 309 50 Jacob Cederkäll 94 Kungsklippan 4 B 308 51 Niclas Lövgren 94 Kungsklippan 4 B 307 52 Max Blomberg 94 Segeltorp 4 B 306 53 Kasper Tedeby 94 Kungsklippan 4 B 304 54 Axel Pahne 94 Juringe 3-4 A 303 54 Victor Karlsson 94 Utsälje 4 B 303 56 Fredrik Karlsson 94 Balingsnäs 4 302 57 Christian Bager 94 Solfagra 4 C 301 58 Aras Shatizades 94 Grindstugan 4 300 58 Andreas Sjöberg 94 Källbrink 4 B 300 60 Jonas Hedman Engström 94 Kungsklippan 4 A 298 60 Joakim Persson 94 Ängsnäs 4 LK 298 62 Petter Brolund 94 Kungsklippan 4 B 297 63 Jesper Gröndahl 94 Trångsund 4 A 296 64 Kim Gustafsson 94 Utsälje 4 B 294 65 Jakob Saliba 94 Segeltorp 4 C 293 66 Christer Lettosunti 94 Solfagra 4 A 291 66 Anton Lysell 94 Utsälje 4 B 291 68 Henrik Ekenberg 94 Balingsnäs 4 290 69 Axel Nordin 94 Segeltorp 4 B 289 70 Daniel Kylen 94 Kungsklippan 4 B 288 70 Viktor Rude 94 Segeltorp 4 B 288 70 Marcus Wallin 94 Segeltorp 4 B 288 70 Rikard Andersson 94 Utsälje 4 B 288 74 Tobias Nilsson 94 Utsälje 4 B 287 75 Ellioth Axelsson 94 Segeltorp 4 C 286 76 Karl-Filip Selander 94 Segeltorp 4 A 284 76 Niklas Eriksson 94 Segeltorp 4 B 284 78 Simon Eiesluk 94 Utsälje 4 C 283 79 Oskar Molin 94 Källbrink 4 C 282 80 Toros Hassan 94 Segeltorp 4 B 280 80 John Nordberg 94 Snättringe 4 C 280 82 Didrik Österberg 94 Segeltorp 4 C 278 83 Niclas Stjärne 94 Källbrink 4 B 273 83 Georg Yttermyr 94 Trångsund 4 A 273 85 Daniel Wester 94 Källbrink 4 B 272 86 Mattias Ahola 94 Kungsklippan 4 A 269 87 Markus Richan 94 Trångsund 4 A 262 88 Fredrik Stark 94 Juringe 3-4 A 260 89 Erik Lilliequist 94 Segeltorp 4 A 259 89 Tim Ravensbergen 94 Utsälje 4 C 259 91 Jerry Fors 94 Segeltorp 4 B 253 92 David Beskow 94 Utsälje 4 C 235 93 Isam Mchater 94 Grindstugan 4 228 94 Fredrik Lindemark 94 Källbrink 4 C 227 95 Adrian Borhani Zarandi 94 Segeltorp 4 B 223 96 Martin Jaldefors 94 Källbrink 4 C 215 97 Joakim Erikson 94 Utsälje 4 C 204 98 Stefan Redeby 94 Utsälje 4 B 199 99 Adam Stjälke 94 Källbrink 4 C 187 00 Jakob Persson 94 Utsälje 4 C 182
P4
KULA 2005-05-22 1 Marcus Roos 94 Segeltorp 4 A 698 2 Jesper Pettersson 94 Källbrink 4 B 672 3 Alexander Karoonen 94 Snättringe 4 C 663 4 Jakob Borssén 94 Juringe Glitter Å 655 5 Kevin Mahne 94 Ängsnäs 4 LK 633 6 Alexander Fors 94 Balingsnäs 4 629 7 Oskar Molin 94 Källbrink 4 C 598 8 Charlie Jiverud 94 Solfagra 4 C 588 587 9 Staffan Sandberg 94 Kungsklippan 4 A 588 536 10 Toni Ekholm 94 Solfagra 4 A 580 11 Rickard Wigren 94 Solfagra 4 A 575 12 Sebastian Ekman 94 Snättringe 4 A 572 13 Martin Jaldefors 94 Källbrink 4 C 562 14 Daniel Wester 94 Källbrink 4 B 554 15 Lucas Algesjö 94 Balingsnäs 4 542 16 Victor Sundbom 94 Segeltorp 4 M 538 16 Michael Rosander 94 Snättringe 4 C 538 18 Georg Yttermyr 94 Trångsund 4 A 531 19 Jacob Cederkäll 94 Kungsklippan 4 B 521 20 Pontus Lärka 94 Balingsnäs 4 520 21 Carl Wikström 94 Juringe 3-4 A 518 21 Andreas Sjöberg 94 Källbrink 4 B 518 23 Jonathan Gunnarsson 94 Ängsnäs 4 LK 515 24 Simon Tegnestrand 94 Ängsnäs 4 LK 510 25 Markus Richan 94 Trångsund 4 A 509 26 Erik Algotsson 94 Segeltorp 4 C 506 27 Joel Averbo Berglund 94 Segeltorp 4 B 495 28 Victor Karlsson 94 Utsälje 4 B 494 29 Daniel Kylen 94 Kungsklippan 4 B 487 29 Kalle Siegfrid 94 Utsälje 4 C 487 31 Adam Bernehjält Ögren 94 Kungsklippan 4 B 486 32 Tobias Nilsson 94 Utsälje 4 B 484 33 Jakob Persson 94 Utsälje 4 C 483 34 Joakim Collin 94 Källbrink 4 C 480 35 Christoffer Engelin 94 Kungsklippan 4 B 469 36 Murat Erdal 94 Grindstugan 4 464 37 Tim Ravensbergen 94 Utsälje 4 C 460 38 Andreas Enderborg 94 Kungsklippan 4 B 458 39 Tobias Frööjd 94 Utsälje 4 B 446 40 Kim Gustafsson 94 Utsälje 4 B 436 41 Petter Brolund 94 Kungsklippan 4 B 433 42 David Beskow 94 Utsälje 4 C 425 43 Stefan Redeby 94 Utsälje 4 B 421 44 Rikard Andersson 94 Utsälje 4 B 419 45 Adrian Borhani Zarandi 94 Segeltorp 4 B 392 46 Johan Wang 94 Kungsklippan 4 A 383 47 Anton Martin 94 Kungsklippan 4 B 364
F6
60 M FÖRSÖK 01 1 Tove Svensson 92 Kungsklippan 6 B 8.79 F 2 Sofie Lundh 92 Hörningsnäs 6 GL 9.67 3 Josefin Johansson 92 Kungsklippan 6 B 9.74 4 Matilda Uhlin 92 Hörningsnäs 6 GL 10.05 5 Agnes Verlehag 92 Hörningsnäs 6 GL 10.14 6 Anna Blomqvist 92 Kungsklippan 6 B 10.24 7 Cornelia Niklasson 92 Kungsklippan 6 B 10.29 FÖRSÖK 02 1 Matilda Hedlund 92 Källbrink 6 C 9.47 2 Sofia Heilborn 92 Kungsklippan 6 B 10.22 3 Linnea Wester 92 Källbrink 6 C 10.59 FÖRSÖK 03 1 Josefine Blomberg 92 Solfagra 6 C 9.32 F 2 Jessica Svan 92 Solfagra 6 C 9.35 F 3 Emelie Jonsson 92 Solfagra 6 B 9.44 4 Nicole Berggren 92 Källbrink 6 C 9.50 5 Julia Henriksson 92 Solfagra 6 B 9.67 6 Linda Tiilama 92 Snättringe 6 B 9.87 FÖRSÖK 04 1 Hanife Ilhan 92 Solfagra 6 C 9.33 F 2 Mikaela Giertta 92 Solfagra 6 C 9.59 3 Jenny Bramsäter 92 Solfagra 6 C 9.70 4 Veronica Blomstrand 92 Solfagra 6 C 9.86 5 Evelina Kasdouea 92 Solfagra 6 C 9.95 6 Joanna Olander 92 Utsälje 6 A 9.98 7 Stephanie Dellai 92 Solfagra 6 C 10.30 FÖRSÖK 05 1 Angelica Wadenholt 92 Utsälje 6 A 9.04 F 2 Diana Drenjanin 92 Utsälje 6 C 9.86 3 Mimmi Tuborg 92 Utsälje 6 C 10.08 4 Evin Güven 92 Utsälje 6 A 10.10 5= Melina Carlsson 92 Utsälje 6 A 10.16 5= Louise Thelenius 92 Utsälje 6 C 10.16 7 Sara Fogelberg 92 Utsälje 6 A 10.39 8 Helena Bomgren 92 Utsälje 6 C 10.50 FÖRSÖK 06 1 Helena Hallin 92 Segeltorp 6 C 8.71 F 2 Destina Sönmez 92 Segeltorp 6 C 9.22 F 3 Josefin Lidback 92 Utsälje 6 C 9.44 4 Louise Andersson 92 Segeltorp 6 C 9.61 5 Anna Landberg 92 Ängsnäs 6 RY 9.65 6 Veronica Persson 92 Ängsnäs 6 RY 9.85 7 Emelie Edsmar 92 Ängsnäs 6 RY 10.06 8 Alejandra Meneses 92 Ängsnäs 6 RY 10.39 FINAL 2005-05-22 1 Helena Hallin 92 Segeltorp 6 C 8.53 2 Tove Svensson 92 Kungsklippan 6 B 8.66 3 Angelica Wadenholt 92 Utsälje 6 A 9.04 4 Jessica Svan 92 Solfagra 6 C 9.23 5 Hanife Ilhan 92 Solfagra 6 C 9.23 6 Josefine Blomberg 92 Solfagra 6 C 9.25 7 Destina Sönmez 92 Segeltorp 6 C 9.36
F6
HÖJDHOPP 2005-05-22 1 Erika Chytraeus 92 Hörningsnäs 6 GL 135 2 Amanda Gårdlund 92 Solfagra 6 D 135 3 Emelie Jonsson 92 Solfagra 6 B 130 4 Helena Hallin 92 Segeltorp 6 C 130 5 Tove Svensson 92 Kungsklippan 6 B 125 6 Nicole Berggren 92 Källbrink 6 C 125 7 Anna Landberg 92 Ängsnäs 6 RY 125 8 Anna Blomqvist 92 Kungsklippan 6 B 115 8 Mimmi Tuborg 92 Utsälje 6 C 115 8 Sandra Kjellberg 92 Ängsnäs 6 RY 115 11 Veronica Persson 92 Ängsnäs 6 RY 115 12 Linnea Wester 92 Källbrink 6 C 110 12 Julia Henriksson 92 Solfagra 6 B 110 12 Camilla Widlund 92 Ängsnäs 6 RY 110 15 Matilda Hedlund 92 Källbrink 6 C 100 15 Linn Bylund 92 Ängsnäs 6 RY 100 15 Emelie Warodell 92 Ängsnäs 6 RY 100 18 Karin Åsenius 92 Källbrink 6 C 90 18 Jasmine Jensen 92 Ängsnäs 6 RY 90 Linnea Karlsson 92 Solfagra 6 C Ej res.
F6
BOLL 2005-05-22 1 Linn Bylund 92 Ängsnäs 6 RY 2964 2 Amanda Gårdlund 92 Solfagra 6 D 2905 3 Alejandra Meneses 92 Ängsnäs 6 RY 2892 4 Linda Tiilama 92 Snättringe 6 B 2884 5 Destina Sönmez 92 Segeltorp 6 C 2783 6 Erika Chytraeus 92 Hörningsnäs 6 GL 2748 7 Emelie Edsmar 92 Ängsnäs 6 RY 2593 8 Agnes Verlehag 92 Hörningsnäs 6 GL 2567 9 Sandra Kjellberg 92 Ängsnäs 6 RY 2527 9 Louise Andersson 92 Segeltorp 6 C 2527 11 Sofie Lundh 92 Hörningsnäs 6 GL 2510 12 Emelie Warodell 92 Ängsnäs 6 RY 2262 13 Sara Fogelberg 92 Utsälje 6 A 2246 14 Jasmine Jensen 92 Ängsnäs 6 RY 2209 15 Jessica Svan 92 Solfagra 6 C 2147 16 Evin Güven 92 Utsälje 6 A 2086 17 Matilda Uhlin 92 Hörningsnäs 6 GL 2050 18 Josefine Blomberg 92 Solfagra 6 C 1933 19 Helena Bomgren 92 Utsälje 6 C 1899 20 Joanna Olander 92 Utsälje 6 A 1859 21 Camilla Widlund 92 Ängsnäs 6 RY 1854 22 Hanife Ilhan 92 Solfagra 6 C 1836 23 Melina Carlsson 92 Utsälje 6 A 1826 24 Jessica Thorsén 92 Utsälje 6 C 1685 25 Josefin Lidback 92 Utsälje 6 C 1648 26 Jenny Bramsäter 92 Solfagra 6 C 1580 27 Veronica Blomstrand 92 Solfagra 6 C 1559 28 Mikaela Giertta 92 Solfagra 6 C 1530 29 Evelina Kasdouea 92 Solfagra 6 C 1524 30 Sandra Persson 92 Ängsnäs 6 RY 1454 31 Stephanie Dellai 92 Solfagra 6 C 1444 32 Linnea Karlsson 92 Solfagra 6 C 1354 33 Diana Drenjanin 92 Utsälje 6 C 1335 34 Angelica Wadenholt 92 Utsälje 6 A 1301 35 Cecilia Hägglund 92 Solfagra 6 B 1251 36 Louise Thelenius 92 Utsälje 6 C 730
F5
60 M FÖRSÖK 01 1 Felicia Rydell 93 Balingsnäs 5:1 9.91 2 Emma Nelson 93 Balingsnäs 5:1 10.04 3 Felicia Callmar 93 Balingsnäs 5:1 10.18 4 Madeleine Hed 93 Balingsnäs 5:1 10.33 5 Matilda Sjö 93 Balingsnäs 5:1 10.55 6 Emelie Hagström 93 Balingsnäs 5:1 11.59 7 Jennifer Johansson 93 Balingsnäs 5:1 13.00 FÖRSÖK 10 1 Elin Loflin 93 Stensängen 5 10.34 2 Klara Eitem Holmgren 93 Tomtberga 5 A 10.44 3 Josefine Liiv 93 Tomtberga 5 A 10.48 4 Marlene Appelgren 93 Stensängen 5 10.89 5 Isabella Hellström 93 Solfagra 5 C 11.28 6 Victoria Alm Troberg 93 Solfagra 5 C 11.36 FÖRSÖK 11 1 Frida Bornström 93 Utsälje 5 B 9.26 F 2 Michaela Dahringer 93 Utsälje 5 B 9.82 3 Freja Nilsson Ebers 93 Tomtberga 5 A 9.85 4 Ronja Lotse 93 Utsälje 5 A 10.32 5 Ida Liszke 93 Utsälje 5 B 10.33 6 Nicolina Marklund 93 Utsälje 5 A 11.04 7 Alexandra Jägerström 93 Utsälje 5 A 11.88 FÖRSÖK 12 1 Camilla Skyttman 93 Ängsnäs 5 PE 9.04 F 2 Helena Karlsson 93 Ängsnäs 5 PE 9.77 3 Sara Meneses 93 Ängsnäs 5 PE 10.27 4 Freja Freedman 93 Ängsnäs 5 PE 10.69 5 Linda Olsson 93 Ängsnäs 5 PE 11.01 6 Hanna Nordin von Platen 93 Ängsnäs 5 PE 11.15 7 Lydia Meneses 93 Ängsnäs 5 PE 16.72 FÖRSÖK 13 1 Sabine Gustafsson 93 Segeltorp 5 B 9.54 F 2 Alexandra Rosén 93 Skogås 5 B 10.07 3 Elsa Hedenström 93 Ängsnäs 5 PE 11.04 FÖRSÖK 02 1 Elise Wiklund 93 Källbrink 5 B 10.03 2 Anna Johansson 93 Källbrink 5 B 10.33 3 Camilla Jedenborg 93 Källbrink 5 B 10.74 4 Jessica Norengård 93 Kungsklippan 5 B 10.78 5 Elin Nygren 93 Kungsklippan 5 B 10.87 FÖRSÖK 03 1 Lisa Berg 93 Segeltorp 5 B 8.67 F 2 Rebecca Tigerholm 93 Källbrink 5 C 10.05 3 Matilda Blomqvist 93 Segeltorp 5 B 10.06 4 Amanda Tigerholm 93 Källbrink 5 C 10.08 5 Sara Nilsson 93 Källbrink 5 C 10.46 6 Anna Erkas 93 Källbrink 5 C 10.76 FÖRSÖK 04 1 Lisa Bremer 93 Segeltorp 5 C 9.67 2 Lovisa Swärd 93 Segeltorp 5 B 10.12 3 Emma Rasmussen 93 Segeltorp 5 B 10.17 4 Emelie Rågefalk 93 Segeltorp 5 B 10.18 5 Jessica Eriksson 93 Segeltorp 5 C 10.19 6 Emma Lundgren 93 Segeltorp 5 C 11.21 FÖRSÖK 05 1 Sofia Westfahl 93 Segeltorp 5 X 9.09 F 2 Fredrica Mangnäs 93 Skogås 5 B 9.62 3 Tove Thimrén 93 Snättringe 5 A 10.12 4 Sofi Dahlqvist 93 Segeltorp 5 C 10.52 5 Betül Ugan 93 Skogås 5 B 11.55 6 Asrin Mohammadi 93 Skogås 5 B 11.67 7 Aylin Eir 93 Skogås 5 B 11.80 8 Valeria Hjertberg 93 Segeltorp 5 C 11.88 FÖRSÖK 06 1 Amanda Bilfeldt 93 Snättringe 5 A 8.91 F 2 Julia Edén 93 Snättringe 5 B 9.26 F 3 Cecilia Möller 93 Snättringe 5 A 9.37 F 4 Hanna Jakobsson 93 Snättringe 5 B 9.82 5 Maria Kaldma 93 Snättringe 5 A 10.14 6 Linnéa Thimrén 93 Snättringe 5 A 10.23 7 Matilde Frisendahl 93 Snättringe 5 B 10.82 8 Anita Japkowska 93 Snättringe 5 A 10.84 FÖRSÖK 07 1 Jennifer Riise 93 Solfagra 5 A 9.57 2 Ebba Bagge 93 Snättringe 5 C 9.58 3 Sandra Hallden 93 Solfagra 5 A 9.61 4 Victoria Daviknes 93 Snättringe 5 C 10.65 5 Hannah Fahlborg 93 Snättringe 5 C 10.71 6 Johanna Tvinne Monti 93 Snättringe 5 B 11.28 7 Sara Franzen 93 Solfagra 5 A 11.28 8 Isabelle Otlander 93 Snättringe 5 B 11.40 FÖRSÖK 08 1 Hanna Ekstrand 93 Solfagra 5 A 9.85 2 Jennifer Östborg 93 Solfagra 5 A 10.25 3 Nadja Norberg 93 Solfagra 5 B 10.34 4 Denise Nord 93 Solfagra 5 A 10.50 5 Fannie Hertzberg 93 Solfagra 5 B 10.87 6 Stella Hagström 93 Solfagra 5 A 10.92 7 Jessica Kraft 93 Solfagra 5 A 11.92 FÖRSÖK 09 1 Emma Möllare 93 Solfagra 5 B 9.61 2 Filippa Garke 93 Solfagra 5 B 9.68 3 Amanda Nyhlén 93 Solfagra 5 C 10.44 4 Johanna Assadi Rissanen 93 Solfagra 5 B 10.77 5 Isabell Lager 93 Solfagra 5 C 12.07 6 Angelica Borghoff 93 Solfagra 5 B 12.75 FINAL 2005-05-22 1 Lisa Berg 93 Segeltorp 5 B 8.64 2 Camilla Skyttman 93 Ängsnäs 5 PE 8.76 3 Amanda Bilfeldt 93 Snättringe 5 A 8.96 4 Julia Edén 93 Snättringe 5 B 9.09 5 Sofia Westfahl 93 Segeltorp 5 X 9.13 6 Frida Bornström 93 Utsälje 5 B 9.30 7 Cecilia Möller 93 Snättringe 5 A 9.38 8 Sabine Gustafsson 93 Segeltorp 5 B 9.52
F5
LÄNGDHOPP 2005-05-22 1 Lisa Berg 93 Segeltorp 5 B 468 Rekord 2 Amanda Bilfeldt 93 Snättringe 5 A 416 3 Frida Bornström 93 Utsälje 5 B 397 4 Sofia Westfahl 93 Segeltorp 5 X 389 5 Cecilia Möller 93 Snättringe 5 A 385 6 Camilla Skyttman 93 Ängsnäs 5 PE 381 7 Ebba Bagge 93 Snättringe 5 C 376 8 My Sabel 93 Segeltorp 5 C 371 9 Sandra Hallden 93 Solfagra 5 A 361 10 Anna Johansson 93 Källbrink 5 B 351 11 Filippa Garke 93 Solfagra 5 B 349 12 Freja Nilsson Ebers 93 Tomtberga 5 A 347 13 Hanna Jakobsson 93 Snättringe 5 B 345 14 Felicia Rydell 93 Balingsnäs 5:1 342 15 Helena Karlsson 93 Ängsnäs 5 PE 340 16 Jessica Eriksson 93 Segeltorp 5 C 337 17 Alexandra Cebulska 93 Snättringe 5 C 336 18 Elise Wiklund 93 Källbrink 5 B 333 18 Fredrica Mangnäs 93 Skogås 5 B 333 20 Rebecca Tigerholm 93 Källbrink 5 C 332 20 Sofi Dahlqvist 93 Segeltorp 5 C 332 20 Linnea Gustafsson 93 Utsälje 5 A 332 23 Matilda Hällgren 93 Snättringe 5 C 330 24 Tove Thimrén 93 Snättringe 5 A 328 25 Emma Nelson 93 Balingsnäs 5:1 321 25 Linnéa Thimrén 93 Snättringe 5 A 321 27 Matilda Blomqvist 93 Segeltorp 5 B 316 28 Matilde Frisendahl 93 Snättringe 5 B 315 28 Olivia Maurer 93 Snättringe 5 C 315 28 Nadja Abisman 93 Solfagra 5 B 315 31 Emma Möllare 93 Solfagra 5 B 314 32 Sara Nilsson 93 Källbrink 5 C 310 32 Maria Kaldma 93 Snättringe 5 A 310 34 Elly Spångberg 93 Snättringe 5 C 308 34 Louise Bredvik 93 Snättringe 5 C 308 36 Louise Norlin 93 Balingsnäs 5:1 307 37 Amanda Tigerholm 93 Källbrink 5 C 305 38 Rebecca Nilsen 93 Solfagra 5 B 302 39 Johanna Assadi Rissanen 93 Solfagra 5 B 301 40 Dajana Bubic 93 Segeltorp 5 B 300 40 Marlene Appelgren 93 Stensängen 5 300 42 Matilda Söder 93 Solfagra 5 C 298 43 Ella Stenland 93 Snättringe 5 A 296 44 Emelie Hagström 93 Balingsnäs 5:1 295 45 Victoria Daviknes 93 Snättringe 5 C 293 46 Linda Olsson 93 Ängsnäs 5 PE 291 47 Terese Tillander 93 Snättringe 5 C 288 48 Jennifer Östborg 93 Solfagra 5 A 287 49 Felicia Palmgren 93 Snättringe 5 C 285 50 Josefine Liiv 93 Tomtberga 5 A 278 51 Sara Meneses 93 Ängsnäs 5 PE 277 52 Nadja Norberg 93 Solfagra 5 B 272 53 Angelica Blomstrand 93 Solfagra 5 A 271 54 Elin Nygren 93 Kungsklippan 5 B 268 55 Anita Japkowska 93 Snättringe 5 A 267 56 Anna Erkas 93 Källbrink 5 C 265 57 Isabelle Otlander 93 Snättringe 5 B 262 58 Elin Loflin 93 Stensängen 5 261 59 Julie Tunc 93 Tomtberga 5 A 259 60 Klara Eitem Holmgren 93 Tomtberga 5 A 258 61 Helin Yapici 93 Tomtberga 5 A 256 62 Sandra Jutestål 93 Solfagra 5 B 254 63 Amanda Nyhlén 93 Solfagra 5 C 253 63 Alexandra Rosén 93 Skogås 5 B 253 65 Sofi Holmgren 93 Solfagra 5 A 252 66 Asrin Mohammadi 93 Skogås 5 B 251 67 Lydia Meneses 93 Ängsnäs 5 PE 250 68 Johanna Tvinne Monti 93 Snättringe 5 B 246 69 Maria Iham 93 Skogås 5 B 235 70 Helena Hedlund Ullstrand 93 Solfagra 5 C 229 71 Isabella Hellström 93 Solfagra 5 C 223 71 Amanda Stiernström 93 Utsälje 5 B 223 73 Vendela Ye 93 Skogås 5 B 220 74 Jennifer Johansson 93 Balingsnäs 5:1 217 75 Isabell Lager 93 Solfagra 5 C 207 76 Emma Johansson 93 Solfagra 5 B 201 77 Evelina Husak 93 Solfagra 5 C 198 78 Daniella Owen 93 Utsälje 5 A 121
F5
KULA 2005-05-22 1 Julia Edén 93 Snättringe 5 B 991 2 Freja Freedman 93 Ängsnäs 5 PE 842 3 Sara Franzen 93 Solfagra 5 A 806 4 Felicia Callmar 93 Balingsnäs 5:1 761 5 Hanna Nordin von Platen 93 Ängsnäs 5 PE 757 6 Michaela Dahringer 93 Utsälje 5 B 727 7 Sabine Gustafsson 93 Segeltorp 5 B 723 8 Jennifer Riise 93 Solfagra 5 A 699 9 Louise Norlin 93 Balingsnäs 5:1 694 10 Elsa Hedenström 93 Ängsnäs 5 PE 691 11 Ebba Tomani 93 Snättringe 5 C 676 12 Linnea Gustafsson 93 Utsälje 5 A 666 13 Valeria Hjertberg 93 Segeltorp 5 C 660 14 Ella Stenland 93 Snättringe 5 A 659 15 Dajana Bubic 93 Segeltorp 5 B 658 16 Olivia Maurer 93 Snättringe 5 C 655 17 Emma Rasmussen 93 Segeltorp 5 B 643 17 Lisa Bremer 93 Segeltorp 5 C 643 19 Sandra Löf 93 Utsälje 5 B 621 20 Ronja Lotse 93 Utsälje 5 A 616 21 Helin Yapici 93 Tomtberga 5 A 612 22 Alexandra Cebulska 93 Snättringe 5 C 609 23 Emelie Rågefalk 93 Segeltorp 5 B 593 24 Lovisa Swärd 93 Segeltorp 5 B 589 25 Camilla Jedenborg 93 Källbrink 5 B 573 25 Matilda Söder 93 Solfagra 5 C 573 27 Julie Tunc 93 Tomtberga 5 A 569 28 Nadja Abisman 93 Solfagra 5 B 559 29 Rebecca Nilsen 93 Solfagra 5 B 558 30 Hannah Fahlborg 93 Snättringe 5 C 551 31 Hanna Ekstrand 93 Solfagra 5 A 546 32 Jessica Norengård 93 Kungsklippan 5 B 536 32 Emma Johansson 93 Solfagra 5 B 536 34 Ida Liszke 93 Utsälje 5 B 529 35 Emma Lundgren 93 Segeltorp 5 C 522 36 Sofi Holmgren 93 Solfagra 5 A 518 37 Nicolina Marklund 93 Utsälje 5 A 516 38 Angelica Blomstrand 93 Solfagra 5 A 514 39 Madeleine Hed 93 Balingsnäs 5:1 507 40 Felicia Palmgren 93 Snättringe 5 C 504 41 Helena Hedlund Ullstrand 93 Solfagra 5 C 500 42 Amanda Stiernström 93 Utsälje 5 B 493 43 Ebru Yeser 93 Skogås 5 B 490 44 Vendela Ye 93 Skogås 5 B 488 45 Betül Ugan 93 Skogås 5 B 486 46 Denise Nord 93 Solfagra 5 A 485 47 Evelina Husak 93 Solfagra 5 C 478 48 Fannie Hertzberg 93 Solfagra 5 B 477 49 Victoria Alm Troberg 93 Solfagra 5 C 462 50 Daniella Owen 93 Utsälje 5 A 457 51 Sandra Jutestål 93 Solfagra 5 B 431 52 Stella Hagström 93 Solfagra 5 A 422 53 Maria Iham 93 Skogås 5 B 421 54 Aylin Eir 93 Skogås 5 B 418 55 Matilda Sjö 93 Balingsnäs 5:1 394 56 Angelica Borghoff 93 Solfagra 5 B 392 57 Alexandra Jägerström 93 Utsälje 5 A 384
F4
60 M FÖRSÖK 01 1 Cecilia Jansson 94 Balingsnäs 4 9.42 F 2 Linnea Stockling 94 Balingsnäs 4 9.44 F 3 Idunn Fyksen Sooaru 94 Balingsnäs 4 9.64 F 4 Johanna Gustavsson 94 Balingsnäs 4 10.23 5 Madelene Nyström Piwk 94 Balingsnäs 4 10.43 6 Helin Cebe 94 Grindstugan 4 11.11 7 Nazlihan Ayranci 94 Grindstugan 4 11.33 8 Dilem Syvakci 94 Grindstugan 4 11.48 FÖRSÖK 10 1 Malin Johansson 94 Solfagra 4 A 9.63 F 2 Therese Jensen 94 Solfagra 4 A 10.10 3 Isabella Johansson 94 Solfagra 4 A 11.05 4 Emelie Ekman 94 Solfagra 4 C 11.18 5 Filippa Sundström 94 Solfagra 4 A 11.41 6 Linnea Ekfelt 94 Solfagra 4 A 11.47 7 Linn Carlsson 94 Solfagra 4 A 11.59 FÖRSÖK 11 1 Mikaela Isaksson 94 Solfagra 4 C 9.80 F 2 Fanny Karvanen 94 Solfagra 4 C 9.91 3 Emma Teo 94 Solfagra 4 C 10.11 4 Louise Högberg 94 Solfagra 4 C 10.44 5 Amanda Hellqvist 94 Solfagra 4 C 10.75 6 Kajsa Lundborg 94 Solfagra 4 C 11.12 7 Linnea Steen 94 Solfagra 4 C 11.17 8 Rebecca Guldbäck 94 Solfagra 4 C 12.42 FÖRSÖK 12 1 Sandra Jansson 94 Trångsund 4 A 9.87 2 Emma Löfgren 94 Utsälje 4 C 10.53 3 Emma Jacobsson 94 Utsälje 4 C 10.67 4 Izabella Fiori 94 Utsälje 4 B 10.75 5 Malin Broman 94 Trångsund 4 A 10.80 6 Anna Larsson 94 Utsälje 4 C 12.06 7 Rebecca Åstrand 94 Utsälje 4 C 12.87 8 Nathalie Waldenryd 94 Utsälje 4 C 14.33 FÖRSÖK 13 1 Moa Bylund 94 Ängsnäs 4 LK 9.69 F 2 Frida Ebers 94 Ängsnäs 4 LK 10.38 3 Kristina Steding 94 Ängsnäs 4 LK 11.23 4 Josefin Schmidt 94 Ängsnäs 4 LK 11.35 FÖRSÖK 02 1 Linnea Storfeldt Mokvist 94 Juringe 3-4 A 10.24 2 Maria Ström Seez 94 Kungsklippan 4 A 10.31 3 Emma Persson 94 Juringe 3-4 A 10.59 4 Olivia Hansson Lindblom 94 Juringe 3-4 A 10.62 5 Jannica Cartagena 94 Grindstugan 4 11.13 6 Fanny Lassi 94 Juringe 3-4 A 11.20 7 Katja Ives 94 Kungsklippan 4 A 11.60 FÖRSÖK 03 1 Alice Svensson 94 Kungsklippan 4 B 10.90 2 Victoria Wendell 94 Kungsklippan 4 A 10.98 3 Matilda Sjögren Wahrén 94 Kungsklippan 4 A 11.29 4 Amanda Melin 94 Kungsklippan 4 A 11.35 5 Julia Hultqvist 94 Kungsklippan 4 B 11.41 6 Desirée Cragnell 94 Kungsklippan 4 A 11.69 FÖRSÖK 04 1 Caroline Andersson 94 Kungsklippan 4 B 9.60 F 2 Malin Hellqvist 94 Källbrink 4 B 10.10 3 Susanne Pålsson 94 Källbrink 4 B 10.49 4 Ronja Gustafsson 94 Källbrink 4 B 10.97 5 Lova Forsberg 94 Källbrink 4 C 11.02 6 Moa Burman 94 Källbrink 4 B 11.19 7 Katrin Razaghi 94 Källbrink 4 C 11.49 FÖRSÖK 05 1 Kim Söderström 94 Källbrink 4 C 10.07 2 Sofie Kjellver 94 Källbrink 4 C 10.42 3 Sofia Dalakli 94 Segeltorp 4 A 10.55 4 Sofia Berg 94 Källbrink 4 C 10.81 5 Lina Svensson 94 Källbrink 4 C 11.03 6 Jenny Bejedal 94 Källbrink 4 C 11.72 FÖRSÖK 06 1 Carolina Andersson 94 Segeltorp 4 A 10.08 2 Sarah Ellström Johansson 94 Segeltorp 4 B 10.57 3 Malin Falk 94 Segeltorp 4 B 10.82 4 Josefine Hellgren 94 Segeltorp 4 B 11.09 5 Jonna Hall 94 Segeltorp 4 B 11.19 6 Daniella Jenée 94 Segeltorp 4 B 11.54 7 Emma Juberg 94 Segeltorp 4 B 11.66 8 Merve Celebi 94 Segeltorp 4 B 11.92 FÖRSÖK 07 1 Johanna Rådemar 94 Segeltorp 4 B 10.37 2 Amanda Speks 94 Segeltorp 4 C 10.40 3 Emelie Karlson 94 Segeltorp 4 B 10.60 4 Moa Öqvist 94 Segeltorp 4 B 11.22 5 Helena Gjertz 94 Segeltorp 4 C 11.33 6 Hanna Eriksson 94 Segeltorp 4 C 11.37 7 Frida Eriksson 94 Segeltorp 4 C 11.40 FÖRSÖK 08 1 Josefine Snees 94 Segeltorp 4 M 10.11 2 Frida Björklund 94 Segeltorp 4 C 10.23 3 Terese Ruud 94 Segeltorp 4 C 10.57 4 Aseal Khalifa 94 Snättringe 4 A 11.16 5 Cornelia Collin 94 Segeltorp 4 M 12.17 FÖRSÖK 09 1 Hermine Alvergård 94 Snättringe 4 C 9.69 F 2 Alice Tamm 94 Solfagra 4 A 10.02 3 Frida Hyensjö 94 Snättringe 4 A 10.13 4 Manda Tönnes 94 Snättringe 4 C 10.21 5 Malin Bernström 94 Snättringe 4 A 10.25 6 Frida Åhman 94 Snättringe 4 A 10.44 7 Filippa Fagerros 94 Snättringe 4 A 10.60 FINAL 2005-05-22 1 Cecilia Jansson 94 Balingsnäs 4 9.19 2 Linnea Stockling 94 Balingsnäs 4 9.51 3 Moa Bylund 94 Ängsnäs 4 LK 9.67 4 Hermine Alvergård 94 Snättringe 4 C 9.73 5 Idunn Fyksen Sooaru 94 Balingsnäs 4 9.75 6 Malin Johansson 94 Solfagra 4 A 9.81 7 Mikaela Isaksson 94 Solfagra 4 C 9.98 Caroline Andersson 94 Kungsklippan 4 B Bröt
F4
LÄNGDHOPP 2005-05-22 1 Idunn Fyksen Sooaru 94 Balingsnäs 4 382 2 Moa Bylund 94 Ängsnäs 4 LK 378 3 Moa Burman 94 Källbrink 4 B 376 4 Fanny Karvanen 94 Solfagra 4 C 360 5 Linnea Stockling 94 Balingsnäs 4 356 6 Therese Jensen 94 Solfagra 4 A 355 7 Malin Johansson 94 Solfagra 4 A 350 7 Mikaela Isaksson 94 Solfagra 4 C 350 9 Cecilia Jansson 94 Balingsnäs 4 341 10 Frida Hyensjö 94 Snättringe 4 A 339 11 Hermine Alvergård 94 Snättringe 4 C 338 12 Malin Hellqvist 94 Källbrink 4 B 337 13 Linnea Storfeldt Mokvist 94 Juringe 3-4 A 334 14 Sofie Kjellver 94 Källbrink 4 C 333 14 Emelie Karlsson 94 Segeltorp 4 B 333 16 Malin Bernström 94 Snättringe 4 A 332 16 Manda Tönnes 94 Snättringe 4 C 332 18 Susanne Pålsson 94 Källbrink 4 B 330 19 Wendela Birgersson 94 Segeltorp 4 M 328 20 Sarah Ellström Johansson 94 Segeltorp 4 B 327 21 Nathalie Karlsson 94 Snättringe 4 C 326 22 Madelene Nyström Piwk 94 Balingsnäs 4 325 22 Carolina Andersson 94 Segeltorp 4 A 325 23 Sandra Jansson 94 Trångsund 4 A 323 24 Alice Tamm 94 Solfagra 4 A 322 25 Kim Söderström 94 Källbrink 4 C 321 26 Amanda Speks 94 Segeltorp 4 C 317 27 Frida Åhman 94 Snättringe 4 A 316 28 Sofia Dalakli 94 Segeltorp 4 A 308 29 Julia Hultqvist 94 Kungsklippan 4 B 306 29 Aseal Khalifa 94 Snättringe 4 A 306 31 Helena Gjertz 94 Segeltorp 4 C 301 31 Frida Björklund 94 Segeltorp 4 C 301 33 Johanna Gustavsson 94 Balingsnäs 4 300 34 Alice Svensson 94 Kungsklippan 4 B 296 34 Kajsa Lundborg 94 Solfagra 4 C 296 36 Desirée Cragnell 94 Kungsklippan 4 A 295 36 Emma Jacobsson 94 Utsälje 4 C 295 38 Sandra Norén 94 Segeltorp 4 B 294 39 Johanna Carlsson 94 Solfagra 4 A 291 40 Johanna Rådemar 94 Segeltorp 4 B 290 41 Lina Svensson 94 Källbrink 4 C 289 41 Filippa Fagerros 94 Snättringe 4 A 289 41 Emma Löfgren 94 Utsälje 4 C 289 44 Amanda Hellqvist 94 Solfagra 4 C 288 45 Angelica Bodén 94 Segeltorp 4 M 287 45 Linn Carlsson 94 Solfagra 4 A 287 47 Jonna Hall 94 Segeltorp 4 B 285 47 Emma Teo 94 Solfagra 4 C 285 49 Linnea Ekfelt 94 Solfagra 4 A 283 49 Simone Hallberg 94 Utsälje 4 B 283 51 Moa Öqvist 94 Segeltorp 4 B 280 52 Katrin Razaghi 94 Källbrink 4 C 276 53 Malin Broman 94 Trångsund 4 A 275 54 Sofia Berg 94 Källbrink 4 C 270 55 Terese Ruud 94 Segeltorp 4 C 269 56 Jenny Bejedal 94 Källbrink 4 C 268 56 Julia Stjerna 94 Snättringe 4 C 268 56 Linnea Tiderman 94 Solfagra 4 A 268 59 Rebecca Lif 94 Juringe 3-4 A 266 60 Filippa Sundström 94 Solfagra 4 A 262 61 Emma Juberg 94 Segeltorp 4 B 261 62 Louise Högberg 94 Solfagra 4 C 257 63 Stefani Buco 94 Juringe 3-4 A 255 63 Hanna Eriksson 94 Segeltorp 4 C 255 65 Malin Falk 94 Segeltorp 4 B 252 66 Lova Forsberg 94 Källbrink 4 C 251 66 Lisa Hansson 94 Segeltorp 4 C 251 68 Isabella Johansson 94 Solfagra 4 A 250 69 Linnea Steen 94 Solfagra 4 C 248 70 Emelie Ekman 94 Solfagra 4 C 244 71 Elin Bergkvist 94 Snättringe 4 A 240 72 Dilem Syvakci 94 Grindstugan 4 238 73 Karin Säborg 94 Kungsklippan 4 A 227 74 Rebecca Guldbäck 94 Solfagra 4 C 221 74 Josefin Schmidt 94 Ängsnäs 4 LK 221 76 Nathalie Waldenryd 94 Utsälje 4 C 202 77 Sofia Persson 94 Ängsnäs 4 LK 191 78 Anna Larsson 94 Utsälje 4 C 189
F4
KULA 2005-05-22 1 Emma Jansson 94 Segeltorp 4 A 656 2 Emelie Karlsson 94 Segeltorp 4 B 649 3 Frida Ebers 94 Ängsnäs 4 LK 612 4 Simone Hallberg 94 Utsälje 4 B 604 5 Olivia Hansson Lindblom 94 Juringe 3-4 A 591 6 Karin Säborg 94 Kungsklippan 4 A 585 7 Josefine Hellgren 94 Segeltorp 4 B 569 8 Frida Eriksson 94 Segeltorp 4 C 556 9 Linnea Tiderman 94 Solfagra 4 A 517 10 Nazlihan Ayranci 94 Grindstugan 4 504 11 Merve Celebi 94 Segeltorp 4 B 501 12 Amanda Melin 94 Kungsklippan 4 A 495 13 Daniella Jenée 94 Segeltorp 4 B 489 14 Kristina Steding 94 Ängsnäs 4 LK 478 15 Ronja Gustafsson 94 Källbrink 4 B 473 16 Angelica Bodén 94 Segeltorp 4 M 460 16 Sofia Persson 94 Ängsnäs 4 LK 460 18 Emelie Karlson 94 Segeltorp 4 B 454 19 Josefine Snees 94 Segeltorp 4 M 452 20 Johanna Carlsson 94 Solfagra 4 A 449 21 Julia Stjerna 94 Snättringe 4 C 446 22 Rebecca Lif 94 Juringe 3-4 A 430 23 Fanny Lassi 94 Juringe 3-4 A 425 24 Maria Ström Seez 94 Kungsklippan 4 A 423 25 Sandra Norén 94 Segeltorp 4 B 421 26 Emma Persson 94 Juringe 3-4 A 415 27 Elin Bergkvist 94 Snättringe 4 A 383 28 Cornelia Collin 94 Segeltorp 4 M 382 29 Wendela Birgersson 94 Segeltorp 4 M 379 30 Rebecca Åstrand 94 Utsälje 4 C 373 31 Victoria Wendell 94 Kungsklippan 4 A 341 32 Stefani Buco 94 Juringe 3-4 A 335 33 Viktoria Wiklund 94 Utsälje 4 C 313 34 Matilda Sjögren Wahrén 94 Kungsklippan 4 A 289 35 Jannica Cartagena 94 Grindstugan 4 288 36 Katja Ives 94 Kungsklippan 4 A 281
Å6
KURIRSTAFETT 1 Solfagra 6 C 92 Solfagra 6 C 1.45.08 1 2 Segeltorp 6 C 92 Segeltorp 6 C 1.48.20 3 3 Hörningsnäs 6 GL 92 Hörningsnäs 6 GL 1.55.11 5 1 Solfagra 6 B 92 Solfagra 6 B 1.47.56 2 2 Ängsnäs 6 RY 92 Ängsnäs 6 RY 1.52.82 4
Å5
KURIRSTAFETT 1 Solfagra 5 B 93 Solfagra 5 B 1.53.35 3 2 Balingsnäs 5:1 93 Balingsnäs 5:1 1.56.71 11 3 Tomtberga 5 A 93 Tomtberga 5 A 1.58.87 12 1 Ängsnäs 5 PE 93 Ängsnäs 5 PE 1.54.12 4 2 Solfagra 5 C 93 Solfagra 5 C 1.55.79 8 3 Utsälje 5 A 93 Utsälje 5 A 1.56.22 10 4 Skogås 5 B 93 Skogås 5 B 2.02.42 14 1 Snättringe 5 A 93 Snättringe 5 A 1.51.97 1 2 Utsälje 5 B 93 Utsälje 5 B 1.52.05 2 3 Solfagra 5 A 93 Solfagra 5 A 1.55.64 7 1 Segeltorp 5 B 93 Segeltorp 5 B 1.54.27 5 2 Kungsklippan 5 B 93 Kungsklippan 5 B 1.54.85 6 3 Snättringe 5 C 93 Snättringe 5 C 1.56.11 9 4 Snättringe 5 B 93 Snättringe 5 B 2.00.12 13
Å4
KURIRSTAFETT 1 Segeltorp 4 C 94 Segeltorp 4 C 1.59.87 5 2 Kungsklippan 4 B 94 Kungsklippan 4 B 2.02.18 6 3 Solfagra 4 A 94 Solfagra 4 A 2.04.05 7 4 Ängsnäs 4 LK 94 Ängsnäs 4 LK 2.04.64 8 1 Segeltorp 4 B 94 Segeltorp 4 B 1.58.85 3 2 Solfagra 4 C 94 Solfagra 4 C 1.59.52 4 3 Utsälje 4 C 94 Utsälje 4 C 2.18.34 11 1 Balingsnäs 4 94 Balingsnäs 4 1.56.26 1 2 Snättringe 4 C 94 Snättringe 4 C 1.58.46 2 3 Källbrink 4 C 94 Källbrink 4 C 2.05.80 9 4 Kungsklippan 4 A 94 Kungsklippan 4 A 2.11.64 10

Utskriftsvänlig version


Maila ansvarig utgivarewebmaster. Senast uppdaterad 22-maj-05
All contents copyright   2000-2005 Huddinge AIS Friidrott. All rights reserved